Ziedu veikala tīkls “ZiediKarmena” Latvijas tirgū strādā kopš 2004. gada. Mums ir daudz gadu pieredze šajā nozarē, pastāvīgi partneri un piegādātāji. Mēs esam izveidojuši ziedu piegādes sistēmu, kas ļauj piedāvāt Jums augstas kvalitātes un svaigus ziedus, kā arī pieejamas cenas.

Mēs piedāvājam Jums milzīgu klāstu svaigi grieztus ziedus, zaļumus, poda puķes, kā arī floristiku, pastkartes un suvenīrus.

Visos mūsu veikalos strādā floristi ar lielu pieredzi, kuri piedāvās Jums visu veidu floristikas pakalpojumus sākot no budžeta varianta pušķu sastādīšanas un beidzot ar greznu un ekskluzīvu pušķu sastādīšanu par Jums piemērotākām cenām. Ekskluzīvi svinību grozi, oriģinālās kompozīcijas, kompozīcijas Jūsu mājai un ofisa interjara rotājumam, kuri būs  kā brīnišķīgas dāvanas Jūsu tuviem un mīļotiem cilvēkiem. Mēs piedāvājam arī visu kāzas klāstu: līgavas pušķis, viesu un vecāku pušķi, kā arī kāzu interjera dekorēšana, mašīnu pušķošana un daudz kas cits pēc Jūsu vēlmēm.

Turklāt mēs piedāvājam pasūtījumu piegādi uz norādīto adresi, lai Jums būtu vēl ērtāk!

Mēs strādājam priekš Jums! Un cenšamies atrast individuālu pieeju katram klientam, lai īstenotu Jūsu ziedu sapni realitātē!