Kā nopirkt

Kā veikt pasūtījumu

Grozs

Lai veiktu pasūtījumu jūs izvēlaties preci un lieciet to virtuālā grozā nospiežot pogu  IELIKT GROZĀ pretī izvēlētajai precei. Pēс saites "pirkuma grozs", kura atrodas augšējā labajā saites lapas puses, jūs nonācat lapā, kur ir norādītas visas jūsu atlasītas pozīcijas, tās skaits (kuru jūs varat mainīt), katras preces cena un kopējā summa. Šeit jūs varat noņemt no groza nevajadzīgās pozīcijas un pārskaitīt pasūtījuma summu. Savā pasūtījumā jūs varat pievienot jebkuru preci ar apzīmējumu "ir uz vietas". Jebkurā gadījumā jūs tiksiet informēti par preces cenas, termiņa un piegādes iespējamību pēc tā kad menedžeris apstrādās jūsu pasūtījumu. Tomēr, lai Jums būtu ērtāk orientēties mūsu asortimentā mēs piedāvājam sekojošo sistēmu preces pieejamības apzīmējumu.

  • Ir uz vietas.

Prece ir uz vietas. Iespējams doto preci iegādāties internet-veikalā.

  • Nav uz vietas.

Preces uz doto brīdi nav uz vietas un iegādāties to diemžēl nav iespējams.

Maksājuma veidi.

Bankas pārskaitījums.

Fiziskāš personas var apmaksāt pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu caur Swedbank, Nordea, SEB banka, Citadele vai jebkuru citu banku. Pasūtījuma veidošana tiek veikta uzreiz pēc preces apmaksas apstiprinājuma. Kad jtiek viekts pasūtījums Jūs norādat veidu ar kuru vēlaties saņemt rēķinu. Vispopulārākie veidi ir elektroniskais pasts (rēķins tiek izsūtīts piestiprināts pie vēstules) un fakss. Bez tam Jūs varat paņemt rekvizīti mūsu internet veikalā.

Skaidro naudu.

Jūs apmaksājat pasūtījumu kurjeram preces saņemšanas brīdī. Visus nepieciešamos dokumentus kurjers iesniegs Jums kopā ar pasūtīto preci.

Elektroniski maksājumi izmanotojot maksājuma karti pēc sistēmas AirPay  

 

AirPay – tā ir vienota maksājumu sistēma interneta tīklā.

Sistēmas pamatideja – ērta un droša maksājumu instrumenta sniegšana preču un pakalpojumu apmaksai interneta tīklā

Ar sistēmas apkalpošanu nodarbojas Latvijas kompānija NewTech SIA.
NewTech SIA ir iereģistrēta kā maksājumu iestāde FKTK (Finanšu un kapitāla tirgus komisijā).
Kompānijai NewTech ir bagātīga pieredze rēķinu un maksājumu sistēmu, CRM un CMS risinājumu izstrādē un apkalpošanā.